შანხაი სონჯიანგის სადგური შანხაი-სუჟოუ-ჰუჟოუ მაღალსიჩქარიანი რკინიგზის მნიშვნელოვანი ნაწილია. მთლიანი სამშენებლო პროგრესი დასრულებულია 80%-ით და მოსალოდნელია, რომ იგი გაიხსნება ტრანსპორტისთვის და ერთდროულად ამოქმედდება 2024 წლის ბოლოსთვის. იგი გაფართოვდა ჩრდილოეთით ორიგინალური Songjiang სამხრეთ სადგურის საფუძველზე და გახდება ყველაზე დიდი ახალი სადგური გასწვრივ. შანხაი-სუჟოუ-ტბის მაღალსიჩქარიანი რკინიგზა. ახალი სადგურის შენობის მოსაცდელი დარბაზი არის ამაღლებული მოსაცდელი 7 პლატფორმით და 19 ხაზით. ორიგინალური Songjiang სამხრეთ სადგურის 2 პლატფორმასთან და 4 ხაზთან ერთად, მთლიანი მასშტაბი აღწევს 9 პლატფორმას და 23 ხაზს, ხოლო წლიური მგზავრების ნაკადი, სავარაუდოდ, 25 მილიონს მიაღწევს. ეს არის სიდიდით მესამე სადგური შანხაიში ჰონგქიაოს სადგურისა და შანხაის აღმოსავლეთის სადგურის შემდეგ.
სრულპროცესის სერვისებთან მაღალი თანამშრომლობით და მაღალი ხარისხის პროდუქციის ხარისხით, შანხაიSIWAYSealant არის დალუქვის მიწოდების ერთადერთი ბრენდი ინტეგრალური ფასადის ფარდის კედლებისა და სახურავებისათვის.